הרצאות

הרצאות מעוררות מחשבה, שישנו את הפוקוס הווירטואלי שלכם

העולם בו אנו חיים, מתווך אלינו בצורה דיגיטלית. השימוש ההולך וגובר במכשירי סלולר חכמים, חולל שינוי משמעותי בתקשורת הבין אישית, המתקיימת, בעיקר, במרחב הוירטואלי.
ליאת קוטנר בהרצאהלנוכח השינויים, אנו חייבים להבין את חשיבותה ומשמעותה של הזהות שלנו ברשת, ולהפנים שהנראות יוצרת את התדמית שלנו, ממתגת ומבדלת אותנו, את העסק או הארגון, בין אם בתקשורת הפנים ארגונית, אתר החברה או ברשתות חברתיות, בבלוגים וכד'. תמונת הפרופיל מהווה מרכיב מכריע בקביעת התדמית הנתפסת בתקשורת בין-אישית וירטואלית, וככזו אף משפיעה ישירות על מיצוב העסק או הארגון, אליו אנו משתייכים, וזו המומחיות שלנו.

 

שימוש מושכל בפלטפורמות חברתיות שונות ברשת, לרוב מוביל את העסק או הארגון לצמיחה ושגשוג כלכלי. עם זאת, לצד התועלת קיים סיכון שעלול לגרום לנזק כלכלי, משפטי ותדמיתי.

 

לכן, לצד הפעילות ברשת, יש להבין את המשמעויות, לפתח מודעות ולקבוע מדיניות ניהול סיכונים. מודעות לסכנות ברשת ונקיטת פעולות מקדימות למניעתן, תמנף את הסיכוי ותמתן את הסיכון.

 

ליאת קוטנר, מקימת ProfilePicture, המתמחה בתהליכי מיתוג אישי ובניית זהות וירטואלית, מביאה איתה ידע עצום עולם הפרסום והפסיכולוגיה. בהרצאה מרתקת, תעניק לכם ליאת פרספקטיבה ייחודית לנוכחות הרשתית ולמיתוג שלכם, הן בדף העסקי והן בפרופיל האישי. זאת דרך פיתוח מודעות ויכולת לניהול הזהות הווירטואלית שלך, והבנת האלמנטים הוויזואליים המתחברים לתודעת הצופה.

נפתח יחדיו מודעות ויכולות כיצד לנהל את הזהות הוירטואלית שלך ברשת, בכדי להישאר אותנטי, ועם זאת לשמור על ייצוג מודע ומחמיא.

לפרטים והזמנות, נא השאירו פרטיכם מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

    שם *
    אימייל *
    טלפון

    הודעה