זה פשוט עובד! 

love on lineכיום האינטרנט היא אחת הדרכים הנפוצות ביותר למציאת בני זוג – לטווח קצר וארוך.

לפי סקר שערך מכון גאוקרטוגרפיה אחד מכל ארבעה ישראלים בני 18 עד 40 הכיר בן או בת זוג ברשת, לקשר קבוע או זמני. אני בטוחה שגם אתם מכירים לפחות זוג אחד שהכיר באינטרנט.

האינטרנט פתוח 24 שעות ביממה

אז גם אנשים עסוקים שלכאורה אין להם זמן וכל הזמן ממציאים תירוצים יכולים להקדיש זמן כדי למצוא.  היום כשיש אינטרנט בכל טלפון סלולרי גם הזמן במיטה לפני השינה יכול להיות זמן מעולה כדי להכיר את אהבת חייכם…

טווח אפשרויות עצום של סוגי הכרויות

העובדה שהאינטרנט פתוח לכולם מאפשר לכם לבחור את האדם המתאים עבורכם מתוך מאות אלפי גברים ונשים פנויים. זה שהאינטרנט זמין ונוח כל כך מאפשר גישה גם לגברים ונשים עסוקים (כמוכם), או לכאלה הנבוכים ממפגשי היכרויות יזומים.

אפשר להכיר אנשים מדהימים ברשת, אנשים שאלמלא האינטרנט ספק אם אי פעם הייתם מכירים. הרי לכל אחד יש עולם משלו, מעגל חברים מצומצם, מקום עבודה עם חברה מאוד מסוימת.

היתרון הגדול של היכרות ברשת היא שהאפשרויות הן אינסופיות הן מבחינת גיאוגרפיה והן מבחינת עיסוק, גיל או סגנון.

האינטרנט יכול לעזור להרחיב את תחומי העניין שלכם וללמוד הרבה דברים חדשים, שבמצב רגיל לא היו נגישים לכם. נצלו את המדיום הזה כדי להכיר אנשים חדשים, עזבו רגע בצד את הקטע הרומנטי. פשוט לכו במטרה להכיר עוד אנשים. כשמגיעים ממקום כזה, של התעניינות והרחבת אופקים, זה פחות מלחיץ…

פשוט תנסו להכיר עוד אדם מעניין חדש. הבחור או הבחורה האלה עלולים לא להיות לטעמכם בקטע הרומנטי, אבל עדיין עשויים להפוך לחברים נהדרים שלכם, ואולי גם להכיר לכם את אהבת חייכם.

אידאלי לביישנים

מהפיכת ההיכרויות בישראל, כמו גם בחלקים נרחבים בעולם, באה לידי ביטוי בשימוש הגובר באינטרנט ככלי למציאת זוגיות. ב"עידן הבדידות", אתרי ההיכרויות באינטרנט מהווים מקום מפגש של גברים ונשים שמחפשים להכיר.

האינטרנט זוכה לכינוי "גן עדן לביישנים" ומאפשר לאנשים רבים ליזום קשרים רומנטיים. הוא אף מסייע בשבירת נורמות מגדריות בהיותו כלי בו נשים יכולות "להתחיל" עם גברים ולשבור את סטריאוטיפ שאישה שמחכה שיתחילו איתה.

מה צריך כדי להצליח באינטרנט?

כפתורתמונות טובות

תמונת פרופיל טובה היא כרטיס הביקור שלכם באינטרנט והיא תגרום להכי הרבה פניות אליכם.

רוב האנשים הם ויזואליים – ואם התמונה לא תמצא חן בעיניהם הם לא יתנו לכם סיכוי.

לכן מומלץ להשקיע ביצירת התמונה הרבה מחשבה, זמן ובמקרה הצורך כסף.

כישרון כתיבה מינימלי

הכוונה בכישרון כתיבה מינימלי היא היכולת לחבר כמה משפטים ביחד באופן רציף, רצוי בלי שגיאות כתיב.

האינטרנט הוא כלי שמבוסס על קיצורים – פניה אידיאלית באינטרנט נעה בין שלוש לשמונה שורות – ככה שאין צורך להיבהל, רוב מוחלט של האנשים בהחלט מסוגל לצרף כמה משפטים ביחד .

כמובן שאנשים בעלי כישרון כתיבה, חשיבה מקורית וחוש הומור יהיה יתרון במדיום שכרגע מבוסס גם על תקשורת כתובה.

סבלנות והתמדה

אתם מתמודדים מול מאות אלפי רווקים ורווקות שגם הם משתמשים באינטרנט כדי לחפש – לכן מדובר בפרדוקס המספרים הגדולים – שאומר שככל שההיצע גדול יותר ככה קשה יותר למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים. אבל אם תתמידו ותתאזרו בסבלנות הסיכויים שלכם למצוא אהבה בעזרת האינטרנט יהיו ממש אבל ממש טובים.

בקישור המצורף פרטים על "תהליך אחת על אחת" איתי ליצירת תמונות לאתרי היכרויות http://profilepicture.ravpage.co.il/oneonone

להתראות בטיפים הבאים… כיצד להשתמש ברשת בכדי למצוא אהבה

ליאת קוטנר profilepicture

@כל הזכויות שמורות לprofilepicture  ולי תום דותן.