כתבה שרון שחף – מאמנת רגשית

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים ואין זו קלישאה. לא ניתן להתווכח עם העובדה שכיום, בין אם באתרי הכרויות, בפייסבוק או דרך חברים, רבים מבני-הזוג הפוטנציאלים שנכיר יראו קודם כל את תמונתנו, ובאפליקציה הכי חמה שכובשת היום את שוק ההכרויות, טינדר, הכל מבוסס על התמונות שתציגי!

נכון, המראה החיצוני אינו הכל, ויתכן שזה מרגיז לחשוב שכל-כך הרבה תלוי בו, אבל זו העובדה – כך כולנו פועלים כאשר מדובר בהכרות וירטואלית. לכן, כאשר את מציגה תמונה בה אינך נראית במיטבך את בעצם 'שמה לעצמך מקלות בגלגלים', ועלולה לפספס את ההזדמנות להכיר את הגבר שעשוי להיות בחיר לבך.

בפועל גם אנשים שנראים נהדר יוצאים לא אחת רע בתמונות, ולעיתים רחוקות מזדמן למי מאיתנו להצטלם בתמונה שעשויה להיות ייצוגית. דווקא במקום הכל-כך חשוב הזה יש שמשתמשים בתמונה שאינה משקפת את מי שהם ואינה מציגה אותם במלוא הדרם. יש שפונים לצלם מקצועי לשם כך, אך הבעיה עם תמונות שכאלה היא שרואים שהן נעשו בסטודיו ובעיני המסתכל עלול להיות בכך טעם לפגם.

את ליאת קוטנר, צלמת המתמחה במיתוג אישי ויזואלי, יצא לי להכיר עוד לפני שנתיים. חברה בפייסבוק פרסמה תמונת פרופיל חדשה ואני הייתי המומה – היא פשוט נראתה מדהים! חברתי הצטלמה לא באולפן אלא על רקע גינת ביתה והתוצאה היתה כה קורנת עד שמייד רצתי לברר מי הצלמת, וכך הגעתי לליאת.

במשך שנתיים עקבתי אחר התמונות שליאת פירסמה בדף הפייסבוק שלה והבטחתי לעצמי שכאשר אעשה תמונת פרופיל חדשה לעסק אבחר בה. כאשר, לפני מספר חודשים, ליאת פרסמה את תהליך "אחת על אחת", תהליך שמטרתו להפיק צילומים מעולים וטבעיים (!) לשימוש באתרי הכרויות וברשת, ידעתי שאני חייבת לחשוף זאת בפני לקוחותיי ומייד התקשרתי לליאת. היא הזמינה אותי לחוות את התהליך בעצמי וכך החל לו יום קסום!

Collage_new

ליאת הגיעה אלי הביתה והיום החל בשיחה נעימה ששברה מעט את המתח בו הייתי (כי אני מצטלמת גרוע ולמרות שהתרשמתי מהמקצועיות של ליאת הייתי בטוחה שאותי היא לא תצליח לפצח). לאחר מכן ליאת איפרה אותי באיפור שמתאים לצילומים ועם זאת נראה טבעי ועדין ועזרה לי לבחור את הבגדים המתאימים.

יחד יצאנו לרחוב התל-אביבי בו אני גרה וליאת בעיניה המיומנות מצאה לוקיישנים עליהם לעולם לא הייתי חושבת כמתאימים, אך שנראו נפלא בתמונות. בתחילה הייתי נוקשה, נרתעת מהמצלמה, אך ככל שהמשיך היום השתחררתי ואף מצאתי את עצמי מחייכת אליה במיומנות.

בסופו של דבר היום הזה היה חוויה כיפית ומשחררת שגרמה לי לחוש שמחה וביטחון עצמי. אני ממליצה על חוויה שכזאת לכל אשה – למי שרוצה לכבוש את לבו של גבר פוטנציאלי, למי שמעוניינת בתמונה עסקית חמה ומזמינה או למי שפשוט רוצה להיזכר (או לגלות בפעם הראשונה..) עד כמה זוהרת היא יכולה להראות.

-:-

בכדי שגם את תוכלי להראות במיטבך אני מזמינה אותך לקבל במתנה את המדריך לבחירת התמונה המושלמת שתייצג אותך באופן המחמיא ביותר ברשת. מדריך חינמי לגמרי שכתבה ליאת, בו היא חושפת בפניך מה עליך לעשות כדי להגדיל את כמות הפניות המתאימות שתקבלי אם ברשת או באתרי הכרויות.

-:-

ואת מי שקראה את דברי ומייד הרגישה שזה בדיוק מה שחיפשה, אני מזמינה לקרוא על תהליך "אחת על אחת" ולהעניק לעצמה מתנה שעשויה לשנות את עולמה :)

באהבה,
שרון